ZP & Co en Soft Skills Training Nederland slaan de handen ineen.

Wat doet ZP & CO? ZP&co is een ervaren fullservice bemiddelingsbureau tussen ZP’ers en opdrachtgevers. Met veel enthousiasme gaan zij op zoek naar opdrachten die passen bij de talenten, ervaringen en wensen van de ZP’er. Dat zijn opdrachten waar de ZP’er blij van wordt en die zorgen voor persoonlijke en professionele groei. Ook voor opdrachtgevers is ZP&co een gedegen partner.Zij kennen de markt en weten wat er speelt. Vanuit hun uitgebreide netwerk is er voortdurend vraag naar talenten met een specifieke deskundigheid. Als businesspartner van ZP’ers helpt ZP&co bij de juiste invulling van die vraag. Persoonlijke aanpak en expertise zijn daarbij de onderscheidende factoren.Voor meer informatie, ga naar https://zp-en-co.nl/ STN en Zp & CO Vanaf januari 2024 zal Soft Skills Training Nederland een aantal programma’s en masterclasses verzorgen voor de leden van de coöperatie. Maar ook aspirant-leden en andere ZZP-ers zijn welkom. Voor de leden hanteren we een speciaal tarief. ZP&co vertelt: ZP&co is een coöperatie van Zzp-ers / Zelfstandige Professionals. Onze leden zijn lid en tevens mede-eigenaar van de coöperatie. De hoofdtaken van ZP&co zijn:    Daarnaast zijn wij druk bezig met het opzetten van een cafetariamodel ten behoeve van ZZP-activiteiten en doen wij aan belangenbehartiging via Platform Zelfstandige Ondernemers (PZO).We […]

Wat doet ZP & CO?

ZP&co is een ervaren fullservice bemiddelingsbureau tussen ZP’ers en opdrachtgevers. Met veel enthousiasme gaan zij op zoek naar opdrachten die passen bij de talenten, ervaringen en wensen van de ZP’er. Dat zijn opdrachten waar de ZP’er blij van wordt en die zorgen voor persoonlijke en professionele groei. Ook voor opdrachtgevers is ZP&co een gedegen partner.
Zij kennen de markt en weten wat er speelt. Vanuit hun uitgebreide netwerk is er voortdurend vraag naar talenten met een specifieke deskundigheid. Als businesspartner van ZP’ers helpt ZP&co bij de juiste invulling van die vraag. Persoonlijke aanpak en expertise zijn daarbij de onderscheidende factoren.
Voor meer informatie, ga naar https://zp-en-co.nl/

STN en Zp & CO

Vanaf januari 2024 zal Soft Skills Training Nederland een aantal programma’s en masterclasses verzorgen voor de leden van de coöperatie. Maar ook aspirant-leden en andere ZZP-ers zijn welkom. Voor de leden hanteren we een speciaal tarief.

ZP&co vertelt:

ZP&co is een coöperatie van Zzp-ers / Zelfstandige Professionals. Onze leden zijn lid en tevens mede-eigenaar van de coöperatie. De hoofdtaken van ZP&co zijn:   

  • Het bemiddelen van Zelfstandig Professionals, met name binnen het publieke domein.
  • Initiëren van netwerkactiviteiten, intervisie, etc. voor ZZP’ers. 

Daarnaast zijn wij druk bezig met het opzetten van een cafetariamodel ten behoeve van ZZP-activiteiten en doen wij aan belangenbehartiging via Platform Zelfstandige Ondernemers (PZO).
We hebben geen winstdoelstelling en de leden bepalen wat we met een eventuele winst doen.

ZP&co kijkt uit naar de samenwerking met Softskills Training Nederland en nodigt de aan hen verbonden ZZP’ers van harte uit om kennis te maken met de coöperatie. Voor meer informatie over ZP&co kun je terecht op: Over ons – ZP&co (zp-en-co.nl)

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wij maken gebruik van cookies

Wij maken, net zoals andere websites, gebruik van cookies om het bezoek van www.softskills-training.nl voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Hiermee kunnen wij en derde partijen advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privacy-instellingen

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons privacybeleid. Onderstaand kunt u uw privacy instellingen aanpassen.


Essentiële cookies
Deze cookies zorgen ervoor dat deze website naar behoren functioneert. Omdat deze cookies strikt noodzakelijk zijn, kunt u ze niet weigeren zonder de werking van de website te beïnvloeden. U kunt deze cookies blokkeren of verwijderen door uw browserinstellingen te wijzigen, zoals beschreven in onze privacyverklaring.

Voorkeurs cookies
Deze cookies zorgen ervoor dat deze website naar behoren functioneert en zorgt er bijvoorbeeld voor dat een website in de juiste taal wordt gepresenteerd. Omdat voorkeurs cookies noodzakelijk zijn voor een goede werking, kunt u ze niet weigeren zonder de werking van de website te beïnvloeden. U kunt deze cookies blokkeren of verwijderen door uw browserinstellingen te wijzigen, zoals beschreven in onze privacyverklaring.

Afwijzen
Save
Akkoord
×